+90 (532) 674 81 14

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kabakçıoğlu inşaat, kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız 2000 yılında Ümraniye de kurulmuştur.
Kurulduğu günden bugüne büyük projelere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye dönüştürmeyi hedeflemiştir.
Tadilat ve dekorasyon alanında boya ,seramik,  alçıpan,izolasyon,çelik kapı,pvc kapı ve pencere sistemleri işlerine oda kapıları,mutfak-banyo dolapları imalatının yanı sıra Vitra ve Artema bayiliği alarak hizmet alanlarını genişletmiştir.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık olan firmamız işinde uzman ekibiyle, büyük-küçük tadilat, villa, otel. okul, ofis, ev, daire, mutfak-banyo dekorasyan ve tadilat işlerinizi  büyük bir titizlikle yüksek kalite anlayışıyla zamanında teslim ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmet bilincimiz ve ürünlerimizi üretim aşamasında çevre, insan sağlığı  ve göz estetikliği düşünülerek uygun proje ve mimari tasarım ile dizayn ediyor ferah yaşam alanlarını siz müşterilerimize birinci elden sunuyoruz.Teknolojinin sunduğu son sistemleri deneyimli profesyonel kadrosuyla bütünleştiren her nerede olursanız olun inşaat dekorasyon işlerinizde siz değerli müşterilerimize her türlü hizmete hazırdır.
Kurulduğu günden beri müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem bize onların güvenini kazanma mutluluğunu yaşattı. Bizi bugün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmaya bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte devam etmek hedefimizdir.