+90 (532) 674 81 14

AMERİKAN KAPI İMALATI VE MONTAJI

AMERİKAN KAPI İMALATI VE MONTAJI

Amerikan Kapı , müteahhitleri kapı montajı ve satış sonrası müşteri memnuniyeti derdinden de kurtarıyor. Konusunda uzman montaj ekibiyle binaların kapılarını en kısa sürede takan ekibimiz, satış sonrasında da müşteri memnuniyeti sağlamayı garantiliyor.

Peki Amerikan kapı nedir ? Tadilat firmaları ve dekorasyon firmaları  ?

 Ülkemiz de iç kapı denilince akla Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılar gelir.Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelmekte.

Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır bu kadar mı hayır tabi ki işçilik hem ustalık da hem montaj da hem de kapının oluşmasında olmazsa olmazlardan... Amacımız tüm kalite ve standartlara uygun olarak müşterilerimizin mekanlarının içini ve dışını güzelleştirmek, hem de güvenliği maksimum seviyeye yükseltmektir. Siz de mekanınızda şıklık, güvenlik ve konforu en ucuz fiyatlardan sağlamak istiyorsanız,Satış ofisimize uğrayın ya da telefonla ulaşın; kalite ve güvenliğe bir arada sahip olun. 

Uzun yıllardan bu yana kusursuz müşteri memnuniyeti ve “en ekonomik” fiyat garantisiyle yoluna devam eden firmamızın ürün gamında, yaşamınız boyunca sizlere eşlik edecek, her zevke ve her mekana uygun kapılar bulunmaktadır. Kapılarımız hem estetik hem de güvenlik bakımından kusursuzdur.