+90 (532) 674 81 14

CAM BALKON UYGULAMA

CAM BALKON UYGULAMA

Katlanır cam balkon sistemleri estetik ve konforu bir arada sunan modern sistemlerdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklere en kolay uyum sağlayan yapı sistemlerindendir. Cam balkon sistemlerinin bu özelliği sayesinde güzel havalarda balkonunuzu açık balkon haline getirebilir ya da soğuk havalarda tekrar kapalı hale getirebilirsiniz. 

Günlük yaşamımızın bir parçası haline gelen ve özellkle yaz mevsiminde vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonlarımızın daha güvenli ve daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkonun büyük etkisi olmuştur.Sizlere dört mevsimi daha güzel yaşayabilmeniz için üretilen bu sistem çok kullanışlı ve ekonomik bir çözümdür.Kışın soğuğundan yazın sıcağından genelde şikayetçi olduğumuz toz toprak ve ses yalıtımına karşı tek çözümdür. 

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

Cam balkon uygulamaları artık sadece sağlık ve estetik kaygısı taşıyan müşterilerimize hitap etmiyor,  görsellik olarak da çeşitliliğimiz ve kalitemiz sayesinde evlerinize ve ofislerinize renk katacağız. 

Tadilat firmaları ve dekorasyon firmaları  aradığınız da referans sistemine bağlı çalıştığınız zirve dekorasyon yapı yanınızda...