+90 (532) 674 81 14

DOĞALGAZ TESİSATI VE PROJE

DOĞALGAZ TESİSATI VE PROJE

Artık abone olduğunuza göre İGDAŞ'ın sertifikalı tesisatçı firmalarından biri ile sözleşme yaparak, dairenize ait tesisat projesini ve doğalgaz tesisatını yaptırabilirsiniz. Doğal gaz tesisatı konularında mutlaka uzman bir kuruluş ya da firmadan destek alınız. Niye mi çünkü öncelikle tesisat borularını yönleri oldukça önemli.

Mümkün olduğu kadar tesisatın kısa ve az dönüşlü şekilde yapılması gerek, bu sayede kayıplar azaltılmış olur hem ısınma miktarı artar hemde ısı kaybı oluşmaz tasarruf sağanır. Sonrasında da radyatör seçimi önemli,  bu tip seçimler odanın büyüklüğüne göre , odanın ısı kayıpları ve odanın kullanım durumuna göre farklılık arz etmektedir. 

Bura da püf nokta hangi oda da kaç radyatör kullanılacağı ve nereler de kullanılacağı işin ehli mühendislerin destekleri ile fatura miktarlarınız da çok fazla gelmez ısınmak için de çok fazla doğalgaz kullanımına gerek kalmaz. Bu tip doğalgaz tesisatı projelerinde mutlaka bizim gibi profesyonel mühendislerle çalışan firmalardan destek alınız...