+90 (532) 674 81 14

MUTFAK DEKORASYONU

MUTFAK DEKORASYONU

Mutfak Modelleri


Mutfak modelleri; çok çeşitli mutfak modellerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Mutfak modelleri için özel tasarımlar, sizin mutfağınıza göre hazırlanabilecek tasarım çeşitlerimizle duygularınızı mutfağınıza yansıtabileceksiniz. Mutfak modellerimizde tek bir renk ve ürün çeşidine bağlı kalmayarak farklı renk ve tasarımları seçebilirsiniz. Silestone, belenco, nova farklı modellerimiz arasından model seçimi yaparak bizlere iletebilirsiniz. İsterseniz tasarım ekibimizle birlikte incelemeleri gerçekleştirerek hayalinizde ki mutfak için gerekli çalışmaları yaparak sizlere sunabiliriz. Mutfak modelleri konusunda mail adresimize numaranızı bırakarak sizlere geri dönüşümüzü gerçekleştirebiliriz.

Mutfak Model Çeşitleri

Mutfak modelleri çok çeşitli olmakla beraber bazı standartlar mevcuttur. Bu standartlar doğrultusunda oluşturulabilecek mutfak modelleriniz isteğiniz doğrultusunda şekillendirilebilir. Bu standartlar genellikle bulaşık makinesi, buzdolabı,ocak veya fırın bazen de çamaşır makinesine göre çok çeşitli sabit ölçüler bulunabilmektedir. Bu makineler için ortalama 1m olmakla birlikte buzdolabı için aynı ölçüler söz konusu olmayabilir. Buzdolap modelleri için standart ölçüler olmamakla birlikte her marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.

 

Firmamız mutfak dolabı, ray dolap, özel dolap ve ofis dolapları imalatı yapmaktadır. Mdf gövde, mebran kapak. high gloss kapak, laminat kapak, akrilik kapak, mdf pvc kapak , düz ve desenli kapak, sürgülü raylı kapak çeşitlerimiz mevcuttur. Özel tasarımlar , model seçenekleri vardır. 

Ücretsiz keşif yapılmaktadır.